چت روم | قالب وبلاگ
دانلود نرم افزار
گالری عکس
دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ


X
تبلیغات
رایتل

سرطان درمان قطعی دارد

                                               سرطان درمان قطعی دارد

 

چندی بود منتظر بودم تا روز جمعه11/11/1387 فرا رسد چرا که می خواستم از نزدیک با فردی آشنا شوم که در رابطه با فعالیت هایش در مرکز وادی الایمن علی(ع) اتریش

VADELAYMAN ALI
HUMAN CELL BALANCING CENTER

برای مطالعه بقیه مطالب بر روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید

  

سرطان درمان قطعی دارد

چندی بود منتظر بودم تا روز جمعه11/11/1387 فرا رسد چرا که می خواستم از نزدیک با فردی آشنا شوم که در رابطه با فعالیت هایش در مرکز وادی الایمن علی(ع) اتریش

VADELAYMAN ALI
HUMAN CELL BALANCING CENTER

سئوالات زیادی در ذهنم بود. تنها شنیده بودم که در رابطه با درمان بیماری سرطان فعالیت دارد وبس، اما نمی دانستم از چه روشی و با چه ابزاری. سرانجام روز موعد فرا رسید. با کمی تاخیر به دانشگاه رسیدم وارد سالن آمفی تئاتر که شدم دیدم مراسم شروع شده و پروفسور عالی شاهی همان که منتظر بودم از نزدیک ببینمش مشغول ارائه سمینار می باشد.

جو سنگینی بود چرا که خیلی ها برای ارائه مدارک بیماران خود و مشورت با دکتر آمده بودند از طرفی تعدادی از بیماران سرطانی هم حضور داشتند حتی بیژن نوباوه نیز که توسط دکتر عالیشاهی تحت مداواست نیز حضور داشت.  

پس از 10 سال سکوت در دانشگاه صنعتی امیر کبیر لب به سخن گشوده بود و از فعالیت هایش می گفت از این که در تحقیقاتشان به چه نتایجی رسیده اند و.....

 

بعضی از نکات را به صورت تیتر وار اشاره می کنم.

 

1- هر سلول خود را در زمانی معادل با  یک بیست و هفت میلیاردیم ثانیه محیط اطراف وفق می دهد و اگر این اتقاق نیفتد سلول دچار مشکل می شود.

 

2-سلول های زنده در حالت استراحت دارای تعادل بیو الکتریکی و بیو مغناطیسی می باشند و این تعادل هم بین کروموزوم های درون سلولی برقرار است و هم بین محیط داخل و خارج سلول

 

3- هر عامل خارجی  که این تعادل را به نوعی بر هم بزنه برای سلول ایجاد اشکال می کند.

 

4-تمام سلول های سرطانی بدن یک موجود زنده با هم متفاوتند و جالبتر اینکه با تمام سلول های سرطانی موجودات زنده دیگر نیز تفاوت دارند به عبارتی به تعداد موجودات زنده دارای سرطان ضربدر تعداد سلول های سرطانی آنها سلول سرطانی متفاوت موجود می باشد و این یعنی یک عدد نجومی که سبب شده است خیلی از پژوهشگران برای درمان سرطان ناامید شوند و جای درمان سرطان به دنبال افزایش طول عمر بیمارن سرطانی باشند. که نمونه آن پروژه 5/1 میلیارد دلاری آمریکا برای بررسی ژنوم انسان و درمان سرطان بود که به جائی نرسید.

 

5-تقسیم سلولی که تا به حال می شناختیم اشتباست. آن ها پس از بررسی های زیاد متوجه شدندکه فرایند تقسیم سلولی که تا کنون ارائه می شده دارای اشکال می باشد و نظریه جدیدی را ارائه کردند که در آینده ای نه چندان دور به تمام دنیا عرضه خواهد شد.  

 

6-در راه درمان سرطان از روش زیر استفاده می کنند.

الف: برقرای تعادل بیو الکتریکی و بیو الکترو مغناطیسی بر بدن برای جلوگیری از ایجاد سلول های سرطانی جدید

ب: وادار کردن سلول های سرطانی موجود به خود کشی  

 

7-روش ارائه شده توسط این دانشمند بزرگ ایرانی نه تنها درمان بخش سرطان می باشد بلکه تمامی مشکلات احتمالی با بیس سلولی را رفع می نماید حتی مشکلاتی که شاید ما خود از آن ها با خبر نباشیم.

در واقع تحول بنیادینی در سلول ایجاد خواهد کرد.

 

8- دستگاه مد نظر که کار انتقال امواج به بدن فرد را دارد در زیر زمین در نزدیکی وین اتریش (وین) در مرکز                                    HUMAN  CELL  BALANCING  CENTER  کار گذاشته شده است و بیماران از کانالی مار پیچ برای رسیدن به کره ای که در زیر زمین کار گذاشته شده است استفاده می کنند. در ساخت این کانال چیزی حدود 200 متر مربع طلا به کار رفته است و بیماران در داخل این کره در عمق زمین بر روی تختی تمام نقره اموج مد نظر را دریافت می کنند.

 

9- از ماهیت این امواج چیزی گفته نشد ولی برای اولین بار در دنیا توسط آن ها کشف و استفاده می شود.

 

10- طول درمان توسط این دستگاه از 6 تا 18 روز می باشد.

 

11- پس از گرفتن مجوز از دولت اتریش ، با اجرای این عملیات بر بیش از 300 بیمار به نتیجه 80 درصدی درمان کامل بیماری دست یافته اند .

 

12- این اختراع اخیرا در آمریکا ثبت شده است .

 

13- روش بیوالکتریک و بیوالکترومغناطیسی درمانی موجب شادابی سلولها و خودکشی سلول های سرطانی می شود و هیچگونه عارضه ای ندارد .

 

 

پس از اتمام سمینار این پروفسور عالی قدر 2 نفر از بیماران ایشان و دو نفر از نزدیکان بیماران ایشان از نحوه درمانشان برای همه سخن گفتند.

 

نفر اول : خانمی بودند که تومور مغزی بد خیمی در ناحیه ساقه مغز داشتند که توسط پزشکان داخل جواب شده بودند ایشان که اولین بیماری بودند که توسط این روش بهبود یافته بودند در سال 85 و توسط روش دکتر به صورت کامل درمان پیدا کردند و به مانند همه ی من و شماها سالم و سر زنده در سالن آمفی تئاتر سخن می گفتند.

نفر دوم: خانمی بودند که از چندی پیش مبتلا به سرطان معده شده بودند و پس از خارج کردن معده تا حدودی بهبود یافته بودند ولی پس از چندی مجددا تومور مغزی در ناحیه گیجگاهی ایشان ایجاد می شود که با توصیه دوستانشان به اتریش می روند و تحت درمان قرار می گیرند و هم اکنون وضعیت ایشان رو به بهبود ی کامل است.

نکته ای را از دکتر به زبان آوردند که مایه تعجب همگان شد. می گفتند موقعی که روی تخت تمام نقره در زیر زمین امواج دریافت می کردم پس از اتمام عمل که دکتر راهی این محفظه می شدند با ذکر وارد می شدند و آن هم این ذکر بود "یا من اسمه دوا و ذکره شفاء"

نفر سوم: خانم دکتری بودند که در رابطه با نحوه درمان پدرشون صحبت کردند. اینجوری که ایشون می گفتند پدرشون سرطان خون داشتند و همه پزشکان از درمانشون قطع امید کرده بودند. جالب این جاست که پس از درمان توسط دکتر عالیشاهی نه تنها مشکل سرطان خونشون حل شده بلکه دیگه هیچ اثری از دیابت و فشار خون هم در ایشون نیست.

نفرچهارم: جناب دکتری بودند که از نحوه‌ی‌ درمان همسرشون که مبتلا به بیماری سرطان بودند گزارشی ارائه کردند.

 

در انتها پروفسور عالی شاهی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم همه این ها را فضل پروردگار نامیدند و تنها خود را اسباب و وسیله ای بیش ندانستند آن هم برای خدمت به بشر.

 

سایت های خبری نیز این موضوع را اعلام کردند البته کار تابناک اصلا جالب نبود که عنوان خبر را این جمله گذاشته " دستیابی ایران به شیوه جدید درمان سرطان" آن هم در آدرس زیر:

http://tabnak. ir/pages/ ?cid=34746

 

البته کار جام جم خیلی زیباتر بود.

http://rssnews. ir/News-418153. html

 

این هم اطلاعاتی از این موسسه:

 

TEL : 0043 2234 73038
FAX : 0043 2234 73039

www.vadelayman. com

info@vadelayman. com

V.A(1388/11/ 11)